Profesionalita

Kvalita a design námi připravovaných programů je pro nás prioritou, a proto se zaměřujeme i na ty sebemenší detaily, ale byl klient vždy maximálně spokojen. Při přípravě programů máme na klienta velké množství otázek tak, abychom pochopili jeho přesné požadavky a potřeby. Díky tomu můžeme nabídnout návrh programu, aktivit či kurzů přesně podle jeho představ.

Jsme profesionálové, protože:

1. Připravujeme akce na klíč

Pro naše klienty připravujeme akce na klíč a bez starostí. Standartně připravujeme program vždy přesně podle návrhu tak, aby jste se nemuseli o nic starat a pokud chcete můžete nás pouze kontrolovat, abyste věděli, že děláme přesně to co jsme slíbili:)

2. Garantujeme vždy maximální připravenost akce

Na akce se připravujeme, a proto naši instruktoři a aktivity budou vždy včas připraveni na svém místě. Veškeré aktivity, atrakce a používaný materál budou vždy čisté a ve špičkovém stavu.

3. Dotahujeme akce do nejmenších detailů

Věškeré akce, na kterých se podílejí naší instruktoři připravujeme tak, aby všechno klaplo. Myslíme na vlivy počasí, dodržujeme časové harmonogramy, dbáme na tématické kostýmy i design doprovodných materiálů.

4. Garantujeme maximální bezpečnost

Bezpečnost našich klientů i samotných instruktorů je pro nás prioritou. Velký důraz klademe na to, aby byli instruktoři řádně proškoleni a drželi všechny potřebné licence a osvědčení ke své činnosti. Několikrát ročně organizujeme pro naše instruktory vzdělávácí semináře, tak aby byli vždy skutečnými odborníky ve svém oboru.

5. Jsme kreativní

V návrhu akce, který pro Vás připravíme, naleznete neotřelé nové programy a motivační prvky.

6. Jsme flexibilní

Vyslechneme si Vaše požadavky a velice rádi rozpracujeme Vaše nápady. Samozřejmě jsme schopni přizpůsobit všechny naše programy aktuálním požadavkům na místo, prostor nebo čas tak, aby akce proběhla podle přesně podle představ.