Firemní akce pro USU

Již třetím rokem po sobě nás oslovila firma ITC Travel & Conference. V minulých letech jsem připravovali odpolední program s legendou (Rally Championship, James Bond a ledový kámen), letos však byl požadavek primárně na firemní soutěž týmů, a proto si klient zvolil jeden z našich balíčků a to outdoorový turnaj. Programu se zúčastnilo více než 50 účastníků, z toho 6 něměcky mluvících a jeden vozíčkář, který šel do všeho na maximum.

Soutěžní aktivity byly velice rozličné tak, aby mohl vyniknout každý. Klienti tedy soutěžili v airsoft střelbě, hledání a stavbě hlavolamu pomocí detektoru kovu, soutěžili v bumberball fotbálku, týmově překonávali řeku, zahráli si netradiční skalní kroket a řešili spoustu logických a týmových úkolů.

Vítězný tým byl odměněn obrovskou lahví sektu, aby mohl své vítězství náležitě oslavit. Vzhledem k tomu, že tento klient realizuje firemní akce a teambuildingy již více než 15 let a fluktuace ve firmě je minimální, mají toho účastníci za sebou již mnoho. Tento klient je pro nás náročný proto, protože musíme vymýšlet stále nové typy programů a aktivit. Což nám ale nevadí, protože to nás nutí neustále rozšiřovat naši nabídku a sortiment aktivit.


Příběhy z dalších akcí:

  • Technické zajištění akce pro ČEPS (Hradec u Kadaně, 2.6.2015)
  • Produkce Plesu v Opeře 2015 (Praha, 7.2.2015)
  • Organizační zajištění konferencí MMR (Praha, 15.12.2015)
  • Více příběhů