Letná patří sportu 2014

Letná patří sportu, to je akce která proběhla ve dnech 27. a 28. září. Díky tomu, že se podařilo ukončit část stavebních prací na tuneli Blanka, rozhodl se Magistrát hlavního města Prahy zorganizovat akci, která připomene Pražanům, že se jim Letná vrací, jako centrum sportovních aktivit. Celé zajištění jsme měli nastarosti my. Pro návštěvníky jsme zajistili obrovské množství tradičních i netradičních sportovních aktivit, hudební vystoupení začínajících hudebních kapel, stánky s občerstvením a mnoho dalšího.

Návštěvníci si tam mohli vyzkoušet lezení na mobilní horolezecké stěně, lukostřelbu, beachvolleybal, basketbal, malé děti si mohli vyzkoušet překážkovou dráhu na kole či projet se elektronickou formulí. V pozadí a v rámci technického zajištění byly postaveny velkoprostorové stany pro zázemí, bezpečnostní služba zajišťovala hladký průběh akce.

Jsme velice rádi, že se mezi návštěvníky objevili také známé osobnosti jako například olympijská vítězka Mirka Knapková či Daviscupový vítěz Radek Štěpánek.

Příběhy z dalších akcí:

  • Produkce a technické zajištění akce Teribear dětem (Praha, 21.6.2014)
  • Více příběhů