Produkce a technické zajištění akce Teribear dětem

V letošním roce se nám podařilo navázat profesionální spolupráci s produkční agenturou C-B, která úzce spolupracuje s Nadací Terezy Maxové . Díky tomu jsme měli tu čest zapojit se do projektu TERIBEAR. V rámci tohoto projektu jsme dne 21.6.2014 v Praze na Parukářce připravili akci pro 3500 dětí z dětských domovů a širokou veřejnost.

Našim úkolem bylo zajistit kompletní technické zázemí (elektrické agregáty, podium, ozvučení, velkoprostorové stany, VIP stany, ...) a samozřejmě zábavné atrakce a aktivity pro všechny věkové kategorie. Účastníci si tak mohli vyzkoušet skládání obřích puzzlí, hod na cíl, skákání v pytlích, skákací hrad, lukostřelbu, lidský stolní fotbal, trampolíny, jízdu v autíčku na elektriku, mohli si nechat namalovat něco hezkého na obličeje v rámci facepaintingu a mnoho dalšího. Celým dnem provázel návštěvníky Daniel Čech a na podiu se představil Michal Nesvatba, herci s netradiční pohádkou O perníkové chaloupce, dětské hudební kapely a mnoho dalších účinkujících.

Celá akce byla pod drobnohledem novinářů, protože pozvání od patronky akce Terezy Maxové přijalo mnoho celebrit např. Jakub Kohák, Klára Vytisková, fotbalisté AC SPARTA a mnhoo dalších.

Příběhy z dalších akcí:

  • Otevřeli jsme Trojský most (Praha, 4.10.2014)
  • Letná patří sportu (Praha, 28.9.2014)
  • Více příběhů